Moduł Moduł mini GBIC PFT3960

  • Moduł mini GBIC, wkładka światłowodowa, moduł SFP
    Producent: Dahua
    Kod produktu: PFT3960
    Cena:
    324,00 zł Oszczędzasz 37% (120,00 zł).
    204,00 zł netto
    250,92 zł brutto
    / szt.
    Sprawdź czasy i koszty wysyłki
    In stock
    Obserwuj Porównaj

    Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

    Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
    Sprawdź dostępność

    1,25G, TX 1310 nm, RX 1550 nm; 20 km; -40℃~85℃; transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie

    Opinie użytkowników
    Zapytaj o produkt:

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    E-mail:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    Pytanie:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
    Polecane
    Przełącznik sieciowy PFS3110-8TPrzełącznik sieciowy PFS3110-8T
    375,00 zł netto461,25 zł brutto
    Konwerter PFM710Konwerter PFM710
    245,00 zł netto301,35 zł brutto 24176.88 PKT
    PFM920I-5EUN kabel UTP DahuaPFM920I-5EUN kabel UTP Dahua
    369,00 zł netto453,87 zł brutto
    Tester CCTV PFM905Tester CCTV PFM905
    1 750,00 zł netto2 152,50 zł brutto
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel