PFT3900

  • Moduł optyczny
  • PFT3900
Producent: Dahua
Kod produktu: PFT3900
Rodzaj: : Moduł optyczny
197,00 zł netto
242,31 zł brutto
/ szt.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
In stock
Obserwuj

Moduł optyczny

  • 155M 
  • 850 nm 2 km SFP
  • Multi-mode
Parametry techniczne:
Rodzaj: :
Moduł optyczny
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Sprawdź również
HAC-ME2241C-0280BHAC-ME2241C-0280B
559,00 zł netto687,57 zł brutto
ADS-65LSI-19-1ADS-65LSI-19-1
130,00 zł netto159,90 zł brutto
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel