Zasilacz PFT3900

    Producent: Dahua
    Kod produktu: PFT3900
    Cena:
    324,00 zł Oszczędzasz 45% (147,00 zł).
    177,00 zł netto
    217,71 zł brutto
    / szt.
    Sprawdź czasy i koszty wysyłki
    In stock
    Obserwuj Porównaj

    Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

    Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
    Sprawdź dostępność

    Moduł optyczny 155M
    850 nm 2 km SFP
    Multi-mode

    Opinie użytkowników
    Zapytaj o produkt:

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    E-mail:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    Pytanie:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
    Polecane
    Konwerter TP2105Konwerter TP2105
    480,00 zł netto590,40 zł brutto
    Konwerter PFM801Konwerter PFM801
    66,00 zł netto81,18 zł brutto 6715.80 PKT
    Moduł Moduł mini GBIC PFT3970Moduł Moduł mini GBIC PFT3970
    324,00 zł310,00 zł netto381,30 zł brutto
    Switch PoE PFS4228-24P-370Switch PoE PFS4228-24P-370
    3 000,00 zł netto3 690,00 zł brutto
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel