Moduł optyczny PFT3950

    Producent: Dahua
    Kod produktu: PFT3950
    Cena:
    324,00 zł Oszczędzasz 40% (129,00 zł).
    195,00 zł netto
    239,85 zł brutto
    / szt.
    Sprawdź czasy i koszty wysyłki
    In stock
    Obserwuj Porównaj

    Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

    Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
    Sprawdź dostępność
    "Moduł optyczny 155M 850nm; 500m; multi-mode"
    Opinie użytkowników
    Zapytaj o produkt:

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    E-mail:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    Pytanie:
    To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
    pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
    Polecane
    Switch PoE PFS4218-16ET-190Switch PoE PFS4218-16ET-190
    1 199,00 zł netto1 474,77 zł brutto
    Moduł Moduł mini GBIC PFT3960Moduł Moduł mini GBIC PFT3960
    324,00 zł204,00 zł netto250,92 zł brutto
    Tester CCTV PFM905Tester CCTV PFM905
    1 750,00 zł netto2 152,50 zł brutto
    Konwerter TP2105Konwerter TP2105
    480,00 zł netto590,40 zł brutto
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel